LVR125S-240 Littelfuse
  • Part Number: LVR125S-240
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE