LR60600-1C Littelfuse
  • Part Number: LR60600-1C
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuseblock, 1-P, 600A/600V Max, R, Box Lug Terminals, Reinforced Fuse Clips
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS