LR60100-3C Littelfuse
  • Part Number: LR60100-3C
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuseblock, 3-P, 100A/600V Max, R, Box Lug Terminals, Reinforced Fuse Clips
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"