LFPSJ30-2ID Littelfuse
  • Part Number: LFPSJ30-2ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuseholder, 2-P, 30A/600V Max, J, Indicating, Fingersafe, DIN Mount
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"