LFJ606003C Littelfuse
  • Part Number: LFJ606003C
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuseblock, 3-P, 600A/600V Max, J, Box Lug Terminals, Panel Mount
  • Category: Fuse Blocks & Holders
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM