LFH25030FBC Littelfuse
  • Available: 1
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LFH25030FBC Littelfuse
    LFH25030FBC Littelfuse
    LFH25030FBC is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Terminal Block Accessories category. LFH25030FBC is described as FUSE BLOCK COVER ACS 30A 250V. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Terminal Block Accessories from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Accessories
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"