L6008D8TP Littelfuse
  • Part Number: L6008D8TP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC SENS GATE 600V 8A TO252
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM