L2004D3TP Littelfuse
  • Part Number: L2004D3TP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC SENS GATE 200V 4A TO252
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM