GDB61153Z Littelfuse
  • More about GDB61153Z Littelfuse
    GDB61153Z Littelfuse
    GDB61153Z is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Terminal Block Power Distribution category. GDB61153Z is described as PWR DISTRIB BLOCK 3POS 115A 600V. Perfect Parts is a supplier of Terminals and Terminal Blocks and other Interconnects.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Terminal Block Power Distribution from all manufacturers
    ---> Terminals and Terminal Blocks by sub category
  • More About  Terminal Block Power Distribution
    Terminals and Terminal Blocks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK