FLSR80ID Littelfuse
  • Part Number: FLSR80ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 80A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR80ID Littelfuse
    FLSR80ID Littelfuse
    FLSR80ID is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR80ID is described as Product Description: Fuse, 80A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD