FLSR4.500 Littelfuse
  • Part Number: FLSR4.500
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 4.500A(4-1/2A), 600VAC/300VDC, RK5, Element Time Delay
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR4.500 Littelfuse
    FLSR4.500 Littelfuse
    FLSR4.500 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR4.500 is described as Product Description: Fuse, 4.500A(4-1/2A), 600VAC/300VDC, RK5, Element Time Delay . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK