FLSR3.200ID Littelfuse
  • Part Number: FLSR3.200ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 3.200A(3-2/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR3.200ID Littelfuse
    FLSR3.200ID Littelfuse
    FLSR3.200ID is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR3.200ID is described as Product Description: Fuse, 3.200A(3-2/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"