FLSR3.200 Littelfuse
  • Part Number: FLSR3.200
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 3.200A(3-2/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR3.200 Littelfuse
    FLSR3.200 Littelfuse
    FLSR3.200 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR3.200 is described as Product Description: Fuse, 3.200A(3-2/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A