FLSR225ID Littelfuse
  • Part Number: FLSR225ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 225A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, Wtih Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR225ID Littelfuse
    FLSR225ID Littelfuse
    FLSR225ID is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR225ID is described as Product Description: Fuse, 225A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, Wtih Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM