FLSR20ID Littelfuse
  • Part Number: FLSR20ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 20A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR20ID Littelfuse
    FLSR20ID Littelfuse
    FLSR20ID is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR20ID is described as Product Description: Fuse, 20A, 600VAC/300VDC, RK5, Dual Element Time Delay, With Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM