FLSR1.800 Littelfuse
  • Part Number: FLSR1.800
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 1.800A(1-8/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR1.800 Littelfuse
    FLSR1.800 Littelfuse
    FLSR1.800 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR1.800 is described as Product Description: Fuse, 1.800A(1-8/10A), 600VAC/300VDC RK5, Dual Element Time Delay . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH