FLSR0.400ID Littelfuse
  • Part Number: FLSR0.400ID
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Product Description: Fuse, 0.400A(4/10A), 600VAC/300VDC, RK5, Time Delay, w/Indicator
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about FLSR0.400ID Littelfuse
    FLSR0.400ID Littelfuse
    FLSR0.400ID is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Fuses category. FLSR0.400ID is described as Product Description: Fuse, 0.400A(4/10A), 600VAC/300VDC, RK5, Time Delay, w/Indicator . Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A