FLNR03.2T Littelfuse
  • Part Number: FLNR03.2T
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CRTRDGE 3.2A 250VAC/125VDC
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE