D8015L56 Littelfuse
  • Available: 433
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D8015L56 Littelfuse
    D8015L56 Littelfuse
    D8015L56 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Zener Single Diodes category. D8015L56 is described as DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"