D4015L56 Littelfuse
  • Available: 220
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D4015L56 Littelfuse
    D4015L56 Littelfuse
    D4015L56 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Zener Single Diodes category. D4015L56 is described as DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN