D4015L52 Littelfuse
  • Available: 184
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about D4015L52 Littelfuse
    D4015L52 Littelfuse
    D4015L52 is manufactured by Littelfuse and is categorized in the Zener Single Diodes category. D4015L52 is described as DIODE GEN PURP 400V 9.5A TO220. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Littelfuse
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK