CCMR.300HXP Littelfuse
  • Part Number: CCMR.300HXP
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CRTRDGE 300MA 600VAC/250VDC
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM