BTA12-800BW3G Littelfuse
  • Part Number: BTA12-800BW3G
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TRIAC 800V 12A TO220AB
  • Category: SCR TRIAC
  • Status:
  • Available: 2,572
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE