60R375XH Littelfuse
  • Part Number: 60R375XH
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 3.75A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 2,110
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"