60R020XPR Littelfuse
  • Part Number: 60R020XPR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 200MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 288,960
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F