60R017XPR Littelfuse
  • Part Number: 60R017XPR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 170MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 22,083
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM