600R150-RBF Littelfuse
  • Part Number: 600R150-RBF
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 66
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"