30R500UMR Littelfuse
  • Part Number: 30R500UMR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 103,628
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL