30R090UPR Littelfuse
  • Part Number: 30R090UPR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 9,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"