24LT190U Littelfuse
  • Part Number: 24LT190U
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 24V 1.9A STRAP
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"