16R800GMR Littelfuse
  • Part Number: 16R800GMR
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: PTC RESET FUSE 16V 8A RADIAL
  • Category: PTC Fuses
  • Status:
  • Available: 198
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM