1.5KE480CA Littelfuse
  • Part Number: 1.5KE480CA
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: TVS DIODE 408VWM 658VC AXIAL
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • Available: 1,139
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1.5KE480CA Littelfuse
    1.5KE480CA Littelfuse
    ---> Other parts by Littelfuse
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V