0TOO03.2Z Littelfuse
  • Part Number: 0TOO03.2Z
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE EDISON PLUG 3.2A 125VAC
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM