0SPF025.T Littelfuse
  • Part Number: 0SPF025.T
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG
  • Category: Fuses
  • Status:
  • Available: 48
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM