0SPF020.H Littelfuse
  • Part Number: 0SPF020.H
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CARTRIDGE 20A 1KVDC 5AG
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"