0KLK010.T Littelfuse
  • Part Number: 0KLK010.T
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/500VDC
  • Category: Fuses
  • Status:
  • Available: 388
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V