0KLK.500T Littelfuse
  • Part Number: 0KLK.500T
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/500VDC
  • Category: Fuses
  • Status:
  • Available: 169
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED