01550320ZXU Littelfuse
  • Part Number: 01550320ZXU
  • Manufacturer Name: Littelfuse
  • Description: Fuse Holder; 32 V autofuse; Thermoplastic; Brass; #14 AWG; Black; UL Listed
  • Category: Fuse Accessories
  • Status:
  • Available: 1,754
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN