RXD-315-KH2 Linx Tech
  • Part Number: RXD-315-KH2
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: RECEIVER RF 315MHZ SMT KH2 SER
  • Category: RF Receivers
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH