CSI-UFFR-200-UFFR Linx Tech
  • Part Number: CSI-UFFR-200-UFFR
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY U.FL TO U.FL 200MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-UFFR-200-UFFR Linx Tech
    CSI-UFFR-200-UFFR Linx Tech
    CSI-UFFR-200-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-UFFR-200-UFFR is described as CABLE ASSY U.FL TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA