CSI-UFFR-100-UFFR Linx Tech
  • Part Number: CSI-UFFR-100-UFFR
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY U.FL TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-UFFR-100-UFFR Linx Tech
    CSI-UFFR-100-UFFR Linx Tech
    CSI-UFFR-100-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-UFFR-100-UFFR is described as CABLE ASSY U.FL TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM