CSI-SGFI-200-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFI-200-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 200MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFI-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFI-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFI-200-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFI-200-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE