CSI-SGFI-100-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFI-100-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFI-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFI-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFI-100-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFI-100-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM