CSI-SGFE-300-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFE-300-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 300MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFE-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFE-300-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFE-300-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFE-300-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V