CSI-SGFE-100-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFE-100-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFE-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFE-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFE-100-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFE-100-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE