CSI-SGFB-200-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFB-200-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 200MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFB-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFB-200-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFB-200-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFB-200-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK