CSI-SGFB-200-UFFR Linx Tech
  • More about CSI-SGFB-200-UFFR Linx Tech
    CSI-SGFB-200-UFFR Linx Tech
    CSI-SGFB-200-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFB-200-UFFR is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 200MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT