CSI-SGFB-100-UFFR-B Linx Tech
  • Part Number: CSI-SGFB-100-UFFR-B
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-SGFB-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFB-100-UFFR-B Linx Tech
    CSI-SGFB-100-UFFR-B is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-SGFB-100-UFFR-B is described as CABLE ASSY SMA TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM