CSI-RSFE-100-UFFR Linx Tech
  • Part Number: CSI-RSFE-100-UFFR
  • Manufacturer Name: Linx Tech
  • Description: CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 100MM
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about CSI-RSFE-100-UFFR Linx Tech
    CSI-RSFE-100-UFFR Linx Tech
    CSI-RSFE-100-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RSFE-100-UFFR is described as CABLE ASSY RP-SMA TO U.FL 100MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE