CSI-RSFB-300-UFFR Linx Tech
  • More about CSI-RSFB-300-UFFR Linx Tech
    CSI-RSFB-300-UFFR Linx Tech
    CSI-RSFB-300-UFFR is manufactured by Linx Tech and is categorized in the RF Coaxial Cables category. CSI-RSFB-300-UFFR is described as CABLE RPSMA- UMCC 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Linx Tech
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"